Na Koupališti - Letovice

14. září 2016 v 22:26 | Kačena |  Na Koupališti - Letovice
V tomto zařízení jsme si velmi často objednávali Pizzu, v nabízí opravdu velké množství na výběr. Dřívě dělali pizzu o velikosti 45cm, která byla velice chutná a nejdražší se pohybovala kolem 189,-kč, za tu velikost a kvalitu tato cena byla vážně skvělá! Dokonce Pizzu i zdarma rozváží!
V současné době, řekla bych "tuto chloubu" pozměnili. Nabízí pizzu o velikost 35cm a 45cm, samozřejmě ceny se zvedly, ale to vše je v pořádku, každý potřebuje vydělat, jen lidé byli zkrátka zvyklí na něco jiného. Pizzu nabízí stále velmi chutnou, jen párkrát se mi stalo, že byla připálená, ale to se může stát každému. Z velké Pizzy se bez problému nají dva lidé, takže si myslím, že cena stále zůstala přijatelná.
Co se týče ostatních jídel, dávala jsem si zde Gnocchi se žampiony, kuřecím masem a smetanovou omáčkou Toto jídlo bylo velmi chuťově vyvážené a opravdu mi chutnalo, nejspíš bych tomu nic nevytkla.
Bohužel jsme se velice zklamali u Meníčka, kde nabízeli hovězí BBQ Burger s hranolkami. V ceně meníčka byla polévka, burger a makovec s citronovou polevou, vše vyšlo asi na 145,-kč. Polévka by snesla trošičku soli, ale to je opět věc názoru. Burger byl pro mne velkým zklamáním. Bulky byly kupované (čert to vem), ale bohužel nám je pan kuchař poměrně hodně připálil (skoro na uhel). Co se týče hovězího, mletého masa, tak jsem jej téměř necítila, klasika, slanina, sýr (chedar), rajče, salát a nějaká cibulka. Hranolky byly domácí, to mně potěšilo, musela jsme si je tedy dosolit, ale obecně solím poměrně hodně, takže v pořádku a v mističce kupovaná BBQ omáčka. No Burger byl opravdu zklamáním :-/. Makovec nám docela chutnal, jen byl poměrně suchý.
Raději Na Koupaliště chodit na Pizzy, které opravdu umí, než na nějaká jidla tohoto typu. Člověk by si řekl, že na tom není skoro co pokazit, ale bohužel asi ano. Nepochutnali jsme si.
Obsluha je příjemná a pozorná, jen když by jste si chtěli nechat dovézt pizzu, raději volejte vícekrát, často se stává, že obsluha u baru telefon nebere!

Za nás určitě restauraci Na Koupališti navštívit můžete, ale nemějte přehnaná očekávání.

Dáváme 6/10b

Odkaz na webové stránky: http://restauracekoupaliste.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roman Roman | 5. listopadu 2016 v 21:05 | Reagovat

chilli papričky, chilli, chilli koření nakoupíte na http://eshop.thechillidoctor.cz/

2 Maestro Maestro | 2. ledna 2017 v 19:34 | Reagovat

Malé Thajsko v Praze
Thajská Restaurace Cafe Buddha
Přijďte nás vyzkoušet, Balbínova 19
http://balbinova.cafebuddha.cz/

Nejlepší asijská šéfkuchařka Sofia Smith se stala součástí místního skvělého týmu a rozšířila tak rodinný tým plný skvělých lidí. Sofii nemusíme nijak představovat, její práce a láska k asijské kuchyni už umlčela dostatek kritiků a uspokojila mnoho gurmánů.

Majitel Café Buddha chce přiblížit Orient Čechům …přes pět let se toulali po Asii, aby Vám tuto výjimečnou kuchyni mohli přiblížit. Učili se od pravých thajských babiček, které vaří již od svého dětství, vybrali jejich nejlepší starobylé recepty a přizpůsobili je k obrazu Café Buddhy.

Štěpán Návrat, majitel a šéfkuchař: "Během této cesty jsme získali tři celosvětová ocenění. To nejcennější „Thai Select“ jsme převzali na jaře přímo v Bangkoku při ThaiFexu od thajské ambasády, DITP… další od Royal Thai Embassy in Prague"

Thajská babička „Lucky“ a Štěpán Návrat, šéfkuchaři Café Buddha pro Vás připraví pravou gastro-zážitkovou cestu Asií, kdy ochutnáte starobylé „ancient“ recepty thajských babiček i novodobé recepty „pan-asian“...

3 Honza Honza | 5. února 2017 v 19:31 | Reagovat

Začal jsem žít zdravě, hodně mi pomohlo toto http://www.zdravilek.cz/category/vyziva-a-jidlo/

4 Shakefood Shakefood | 23. února 2017 v 20:43 | Reagovat

www.shakefood.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama