Motorest 60 - Rozhraní

14. září 2016 v 12:50 | Kačena |  Motorest 60 - Rozhraní
Asi přes hodinu přemýšlím, jak začít tento článek o Motorestu 60.
Motorest se nachází na Rozhraní opět u hlavního tahu Brno - Svitavy. Místo restaurace (kde dříve byl i obchůdek) je perfektní, parkoviště pro poměrně hodně aut, teráska vedle hospůdky... bohužel ani tyto předpoklady motorest neuživí, pokud je špatné vedení.
Vezmu to asi od začátku. Motorest na Rozhraní byl vyhlášeným místem, skvělé umístění, skvělá obsluha a hlavně výborné jídlo. V restaraci se pořádaly různé akce včetne svateb nebo rautů, lidé sem chodili na odpolední pivko, večer zase na večeře. Když si člověk domluvil nějaké jidlo, které na "jídeláku" není, kuchař se snažil vždy vyhovět, zkrátka Motorest 60 byl perfektní a skvělá restarace.
Bohužel byl Motorest prodán a to byla ta klíčová chyba. Nynější majitelka o podnikání nejspíš nic moc neví. Hospodu kupovala jako rozjetý podnik, ale za tak krátkou chvíli jej položila doslova a do písmene na lopatky. Restarace je v exekuci, teráska se rozpadá a očividně to nikoho moc nevzrušuje. Jídelní lístek se změnil, zmenšily se porce a navýšily se ceny (to by nebyl problém, kdyby za to ta jídla opravdu stála). Kvalita jídla, jak vzhled, tak i chuť si velice pohoršila.
Ještě půl roku nazpět, jsem si v motorestu dávala meníčko, polévka pórková ta byla tedy výborná a hlavní chod jsem měla kuřecí na žampionech, taktéž velice dobré.
Po zhruba půl roce, jsem si sedla s kamarádkou na terasu, chvíli jsme čekali a pak došla obsluha (majitelka). Točené mají pouze pivo a nebo ZON kolu, žádná žlutá či malinovka (bohužel). S kamarádkou jsme měly chuť na nějakou topinku, vzhledem k tomu, že jsme přišli ve 14h, byla na stole ještě nabídka denních meníček. Obsluze jsme řekli, že bychom si přáli jídelní lístek, ale paní majitelka nám oznámila, že do 14:30h se podávají pouze meníčka. To by bylo v pořádku, kdyby byla plná hospoda a kuchař by měl co dělat s nandáváním meníček, ale v zařízení nebyla doslova ani noha.
V meníčku byl výběr ze tří jídel, z toho dvě byla smažená (super). Seznam alergenů nikde, což je tuším povinnost, aby to tam bylo napsané.
No, samozřejmě jsme s přítelkyní počkaly do pul třetí, abychom si objednali naši topinku, na kterou jsme měly takovou chuť. Půl pět a obsluha nikde, dobře no, tak jsem se zvedla a zašla si pro jídelní lístek. Topinku nabízeli za 57,-kč, tak jsme si daly hned dvě. Po chvíli nám topinka byla naservírovana. Topinka vypadala poměrně normálně, kuřecí směs, sem tam nějaká paprička posypaná sýrem, taková klasika řekla bych. Jen je škoda, že topinka se pod tíhou směsy uplně promočila, takže kraje byly tvrdé a uprostřed místo topinky "houba".

Motorest ztratil svoji stálou klientelu, samozřejmě na takové vesnici jako je Rozhraní se vše rozkřikne a mnoho lidí se do motorestu nevrací. Toto je bohužel příklad toho, když je někdo liný a rozhodně podnikat neumí...

Za mně Motorest 60 bohužel ne.
Třeba se jednou dočkáme toho, že se motorest opět postaví na nohy (samozřejmě za jiného vedení).

Dávám 2/10b.

Odkaz na webové stránky: https://www.facebook.com/Motorest60NaRozhrani/ 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama